95/3 Askerlik Sorgulama

1995 doğumlu asker adaylarının 2015 yılı içerisinde asker olduklarını hepimiz biliyoruz. 2015 yılı Ağustos ayında 95/3 tertipler askeriklerini 12 ay olarak yapacaklardır. Ağustos ayında asker olacak olan 95/3 askerleri 2015 yılının temmuz ayının son haftasında askere gidecekleri acemi birlikleri açıklanacaktır.

95/3 Askerlik Sorgulama işlemleri nasıl yapılır ?

E-Devlet Askerlik Sorgulama sitesi üzerinden askerlik sorgulama işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Sorgulama yapabilmek için e-devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Tc kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak acemi birliğinizi öğrenebilirsiniz. 95/3 Acemi Birliği Sorgulama işlemini yapabilmek için askerliğinizin ağustos celbi için sınıflandırılmış olması gerekmektedir.

Askerlik Sorgulama ile ilgili işlemler hakkında bilgi almak için alttaki siteyi ziyaret ederek, rütbelilere sorularınızı sorabilirsiniz.

 sag_ok1

http://www.askerliksorgulama.org sitesine giriniz…

Reklamlar

95/3 Askerlik Sorgulama” üzerine 12 yorum

  1. kolay gelsin 01,01,1994 luyum bizim kütük 4 tertip gönderiyo ben orda subatta gitmek istiyorum dedim ama ne subat ne mayıs gidemedim bilgilerinizi istiyorum ii geceler

    Beğen

  2. Bn 94luyum g.antepin sahinbey ilcesi 3 aldi yani 94/3 gidecem sülüs 20 temmuzda aciklanacak temmuzdami gidecem yoksa agustosdami bilmiyorum temmuzsa kaci agustossa kaci

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s