94/3 Acemi Birliği Sorgulama, 1994/3 Askerlik Yerleri

94/3 Askere Ne Zaman Gidecekler

1994/3 Tertip asker adayları 2013 Ağustos ayı içerisinde birliklerine teslim olacaklar. 1994/3 askerlik acemi birlikleri Ekim ayının son haftasında açıklanacaktır. Acemi birlikleri açıklandığında Askerlik Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ağustos 2013 er celbi 1’inci grupta sevke tâbi yükümlülerin 04-07 Ağustos 2013, 2’nci grupta sevke tâbi olanların 16–18 aralık 2013 tarihleri arasında sevkleri yapılacaktır.

93/4 Askerlik Sorgulama İşlemi|Nasıl Yapılır?

93/4 Askerlik Sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikle kişisel e-devlet şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. E-devlet şifrenizi size en yakın PTT müdürlüğüne giderek ücret karşılığı temin edebilirsiniz. E-devlet şifresine sahip olan kişiler, internet üzerinden askerlik sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler.

93/4 Askerlik Sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için online olarak e-devlet şifreniz ile siteye giriş yaptıktan sonra, sorgulamalar başlığı altında bulunan ASAL (Asker Alma Daire Başkanlığı)> Sevk Edilecek Eğitim Merkezi, kısımlarını kullanarak acemi birliklerini sorgulayabilirsiniz.

http://www.askerliksorgulama.com

Not: Acemi birlikleri, sevk zamanından 10-15 gün önce açıklanmaktadır. Daha önce kontrol ettiğinizde “Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır” uyarısını alırsınız.

Askerlik Süresi Ne Zaman 12 Aya İnecek?  Askerliğin 12 Aya Düşmesiyle İlgili Görüşlerinizi Aşağıya Yazabilirsiniz.  

1994/3 ASKERE GİDECEKLER ASKERLİK HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİ AŞAĞIDA PAYLAŞABİLİRLER  

Askerlik Sorgulama

Reklamlar

94/3 Acemi Birliği Sorgulama, 1994/3 Askerlik Yerleri” üzerine 8 yorum

  1. ben 1994 20 temmuz dogumluyum e devletten sevk edılecek egıtım merkezıne baktıgımda 04 agustos sevk baslangıcı 07 agustos sevk bıtıs yazıyo ama aldıgım sülüs belgesındede sevk tarıhı 13 agustos katılacagı tarıh 15 agustos yazıyo ben ne zaman acemı bırlıgıne teslım olmalıyım yardımcı olursanız cok sevınırım ?

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s